Diasansör Kalite Farkı - <p>Diasansör tüm ürün ve hizmet seçenekleri ile , sizin ve binanızın ihtiyacına tam olarak cevap verebilecek teknik kadro ve alt yapı düzenine sahiptir. </p> | DiAsansör
Türkçe Dil İngilizce Dil Almanca Dil
DiAsansör

Diasansör Kalite Farkı

Diasansör tüm ürün ve hizmet seçenekleri ile , sizin ve binanızın ihtiyacına tam olarak cevap verebilecek teknik kadro ve alt yapı düzenine sahiptir. Standart olarak üretilen parça ve donanımların haricinde binanızın gereklerine göre özel tasarımlar yapılarak size özel üretimler yapılır. Bu sayede bina ve asansör uyumu mükemmel olur. 

Diasansör uygulamalarının her aşamasında sürekli denetim ve kontroller yaparak muhtemel üretim ve montaj hatalarını oluşmadan önler. Diasansör paranızın tam olarak karşılığınız size verir. Üretimlerini zamanında gerçekleştirir. 

Diasansör tedarikçilerini düzenli olarak denetler ve kalitenin sürekliliğini sağlar. Diasansör sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek , yeni teknolojiyi kendi mutfağına getirir. 

Diasansör , her bütçeye uygun kaliteli sistemler sunar. Belli bir çizgide çözüm üretme odaklı çalışmalar yapar. Ne olursa olsun satmayı değil ihtiyaç duyulan çözümü üretmeyi tercih eder. Diasansör , Standartlarda terif edilmemiş bile olsa size özel çözümler üretebilir ve bu çözümlerin standartlara uygunluğunu sağlar. Risk analizi yöntemleri kullanarak güvenli sistemler oluşturur.

İLETİŞİM
Tel
:+90 224 443 0 422(23,24,25)
Faks
:+90 224 443 0 426
Üçevler Mah. Niltim 70. Sk.
No:83 Nilüfer BURSA
info@diasansor.com
Diasansör İletişim Formu
Copyright @ 2013 DiAsansör
Tüm Hakları Saklıdır.
Web Tasarım : Dore Ajans