Asansörlerimize uyguladığımız servis hizmetleri kapsamında; bakım, arıza, modernizasyon ve özel servisleri içerir.  Bakımlarımız, asansörlerinizin daha sorunsuz çalışabilmesi için titizlikle ve güvenlik çemberleri içerisinde yapılır. Hedeflerimiz doğrultusunda kurmuş olduğumuz sistemlerin ve bakımlarını üstlendiğimiz sistemlerin hepsinin bir can taşıdığının farkında olarak servis hizmetlerimizi titizlikle yapıyor ve olası bir tehlike durumu tespit edildiğinde, asansörünüzde bir eksiklikler tespit edildiğinde sizlere mühendislerimiz tarafından en ince ayrıntısına kadar bilgi veriyoruz.

 Asansörler elektromekanik aksam oldukları için olası bir arıza durumu her zaman söz konusu olabilir. Gelebilecek arızalar sizleri ofislerde, iş hanlarında, evlerinizde, alış-veriş merkezlerinde, bulunduğunuz her ortamda yakalayabilir. Oluşabilecek her arızada gerek gelen teknik ekibimiz gerekse uzaktan bağlantı ile hizmet veren teknik personelimiz ile arıza sürecinde işlerin daha kolay ve hızlı olması için yanınızda olmaktan onur ve mutluluk duyuyoruz.

MODERNİZASYON

◆  Modernizasyon talebiniz alındıktan sonra , mevcut asansörünüzün tüm teknik detayları çıkarılarak bina ile ilişkisi net olarak tespit edilir.
◆  Binanız için en uygun sistem seçilir ve bu sistemin uygulanabilmesi için gereken yardımcı donanımlar tasarlanır.
◆  Sistemin mühendislik hesapları yapılarak Asansör uygulama projesi oluşturulur.
◆  Uygulama işleminden binadaki yaşamın en az derecede etkilenmesi için özel montaj yöntemleri kullanılır.
◆  Çevreye zararlı atıklar yasalarda tarif edildiği şekilde imha edilir.

Di Asansör Modernizasyon    

PERİYODİK BAKIM

◆  SÖZLEŞMELİ AYLIK PERİYODİK BAKIMLAR
◆  SÖZLEŞMELİ ÜÇ AYLIK PERİYODİK BAKIMLAR ( ÖZEL ŞARTLAR GEREKTİRİR )
◆  7/24 HER GÜN SAAT 24.00 KADAR SERVİS HİZMETİ SUNULMAKTADIR.

 

ÖZEL SERVİS

◆  SÖZLEŞMELİ OLARAK MÜŞTERİ TALEBİNE GÖRE ÖZEL BAKIM PROSESİS UYGULANIR. 
◆  BAKIM VE REVİZYON İŞLERİ, MÜŞTERİ ŞARTLARI VE İLGİLİ STANDARTLARA UYGUN BİR ŞEKİLDE PLANLANIR. ÖZEL BAKIM MALZEMELERİ KULLANILIR
◆  SERVİS PERSONELİ İSTENEN GÜN VE SAATTE YÖNLENDİRİLİR. 
Asansör Özel Servis
 
  

TALEP FORMU