HAKKIMIZDA

 

 1994 yılında kurulan firmamız asansör sektöründe montaj ve servis alanında faaliyet göstermektedir.

 Bu kapsamda müşteri talepleri doğrultusunda talep edilen asansörlerin montajı "TS EN 81-20 ve TS EN 81-50" standartları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir.

 Standart dışı özel amaçlı asansörler müşteri istekleri dikkate alınarak tasarlanır, üretilir ve montajı yapılır.

 Firmamız 2016 yılında NİDEC ASANSÖR ile imzaladığı anlaşma ile Türkiye'deki tek yetkili uygulayıcı ve servis olmuştur.

VİZYONUMUZ

Yaptığımız işin bilincinde olarak, insana ve çevreye saygı ilkesine bağlı kalarak yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak, alanımızda kaliteli ve düşük maliyetli çözümler sunmak, yenilikçi ve farklı tasarımlar üreten ve bilinen bir marka olmak, asansör sistemlerini Türkiye'de ve Dünya'da talebin olduğu her alan için özel, estetik ve teknolojik olarak geliştirmek ilk hedeflerimizdir. 

Çalışan personelimizin, her iş günü sonunda sağlıklı ve mutlu olarak evlerine dönmeleri birinci önceliğimizdir. Bizim için en büyük başarı, her gün binlerce insan tarafından kullanılan asansör ve yürüyen sistemlerimizin emniyetli bir şekilde işletilmesi ve insanların bize olan güvenleridir. Diasansör 30 yıllık geçmişi ile, kaliteli sistemler yapan bir firma olarak öne çıkmış olması bizleri daha ciddiyetle çalıştırmaktadır.

Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da, temel değerlerimiz olan , asansör tekniği , kanun , yönetmelikler ve dünya standartlarında üretimlerimize devem edeceğiz.

MİSYONUMUZ

 

Türkiye'de ve Dünya da asansör sektöründe; bilinen bir marka olmak, ülke ekonomisine katkı sağlayacak çalışmalar yapmak, ar-ge faaliyetleri yürüterek yüzde yüz yerli kompenent ve donanımlar geliştirmek, insana ve çevreye zarar vermeyen sistemler kurmak ve devam ettirmek birincil hedefimizdir.

HYB BELGESİ
SANAYİ SİCİL BELGESİ
MARKA TESÇİL BELGESİ